HAKKIMIZDA

Firmamız 2007 yılında Bursa'da kuruldu. Ağırlıklı olarak Yıldırım İlçesi, Erikli, Esenevler, Bağlaraltı bölgelerinde 10'a yakın projede 150'ye yakın konut inşaa ettik. Kendi yaşam alanlarımızda estetik, rahatlık ve kalite adına ne olmasını istiyorsak yaptığımız inşaatlarda onu kullanıyoruz.
 

ESTETİK, YENİLİK VE KALİTE EHD İnşaat A.Ş. olarak, imza attığımız tüm projeleri estetik, kaliteli ve yenilikçi eserler olarak tasarlarız. Yaşam alanının gerektirdiği en doğru inşaat tekniğini, en kaliteli malzeme ile birleştiriyor, tüm yönetmelik ve mevzuatlara uygun olarak inşaa ediyoruz.

GÜVENMEK ve GÜVENİLİR OLMAK Şirketimiz güven kazanmayı tüm diğer kazançların üstünde tutar. Bizce sürdürülebilir başarının en temel öğesi çalışanlarımızın, müşterilerimizin ve toplumun bize olan güvenidir. Söz verdiğimiz zamanda yapıları tamamlıyor ve teslim ediyoruz.

ÇEVREYE DUYARLILIK EHD İnşaat A.Ş. olarak yürüttüğümüz tüm projelerde çevreye ve topluma saygı ön planda gelir. Her türlü aktivitemizin çevre üzerindeki etkilerini maksimum şekilde gözlemler ve oluşabilecek negatif etkileri minimize etmek için gerekli önlemleri almakla ilgili tüm sorumluluğu kabul ederiz.

Misyonumuz; kaliteli konut anlayışından taviz vermeden konut inşaa eder, sektörümüzdeki yenilikleri takip ederek proje geliştirir, inşaa ettiğimiz konutları sıfır hata ile zamanında teslim etmeyi amaç ediniriz.Güven ve itibarımızın sahip olduğumuz en kıymetli hazinemiz, yeniden kazanılması en zor değerimiz olduğuna inanırız.

 

Vizyonumuz; Bursa'da kalite ve güven üzerine inşaa ettiği konutları daha geniş alanlara yayarak rakiplerinin örnek aldığı, sektöre yön veren lider firmalardan biri olmak.

ehdinsaat.com

Bugün:21 

Tekil:15448 

Aylık:594  

Toplam Ziyaret:140237